آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی
آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی
 • شنبه 08 مهر 1402
 • Saturday  30  September  2023
 • شنبه 08 مهر 1402
 • آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی
 • فروش بلیت به ایرانیان خارج از کشور ، پرداخت پول توسط بانک و دریافت آنلاین بلیت
 • مجری مستقیم تور دبی ، رزور بهترین هتلهای دبی در سریعترین زمان و بهترین نرخ
 • صدور بلیت هواپیما و پروازهای داخلی و خارجی ، بلیتهای داخلی ایران ایر ، ماهان ، آسمان ، آتا ، قشم ، معراج ، تابان ، کارون ، زاگرس
 • خدمات آنلاین مسافرتی ، صدور بلیت هواپیما بصورت اینترنتی و پرداخت از طریق کارتهای شتاب بانکی
 • فروش بلیت خارجی ترکیش ، امارات ، قطری ، چاینا ساترن ، لوفتانزا ، ایر فلوت ، آلیتالیا ، اکراین ، عمان ، ایژین به شهرهای جهان
 • پرداخت از طریق سیستم بانکی و دریافت مدارک بدون مراجعه حضوری
 • مجری مستقیم تور دبی تایلند مالزی ترکیه چین ارمنستان روسیه بالی هند پوکت آنتالیا استانبول
 • اخذ وقت سفارت و وایز فیش بانکی و دریافت پاسپورت بدون حضور مجدد مسافر
 • آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی
X
خرید اینترنتی و آنلاین بلیط هواپیما ، ارزان ، سریع و مطمئن

تور ویژه انتالیا با پرواز مستقیم ترک سرویس uall فقط 51850000

تور تایلند 7 شب و 8 روز بانکوک با پرواز ماهان ترانسفر رفت و برگشت 21970000 تومان

تور استانبول 3 شب و 4 روز با صبحانه بلیط هواپیما رفت و برگشت فقط 4/380/000 تومان

������������ ��������

 

درباره قبرس

کشور قبرس در سال 2004 به عضويت  اتحادیه اروپا درآمد   و در سال 2008 پول رسمی آن از پوند به یورو تبدیل گردید و این امر زمینه سرمایه گذاری کشورهای اروپایی را بیش از پیش در اين کشور  فراهم نمود. با رفع نگرانی اروپاییان از  تبدیل  ارز امکان  سرمایه گذاری آنان   در این کشور افزایش مي يابد. با این تغییر و تحول قبرس به تدریج از حجم سرمایه گذاری دیگر کشورها کاسته و اولویت را به سرمایه گذاران اروپایی می دهد در نتیجه روز به روز  شاهد اعمال محدودیت های بیشتری برای سرمایه گذاران غیر اروپایی خواهيم بود .توصیه ما  این است که اگر قصدسرمايه گذاري در این کشور را داريد بهتر است كمي سرعت عمل به خرج دهيد.

سطح بالای زندگی درقبرس باعث شد تادر سال 2005 میلادی   مقام پنجم  دنیا را در اين زمینه به خود اختصاص دهد و از كشورهایی مانند انگلیس    فرانسه و آلمان پیشي بگيرد.ملاك اين انتخاب   سطح درآمد ،بهداشت،آزادی،درصد بیکاری،وضعیت آب و هوایی،ثبات سیاسی ،امنیت،تناسب جمعیت از نظر جنسی،رفاه و سطح زندگی است.

در حال حاضر دولت قبرس و سازمان جهانگردی اين كشور تاکید خود را از دریا و خورشید و سواحل قبرس به ايجاد امکاناتی مانند پایه گذاری ورزش های مختلف و پیشرفت کشور معطوف نموده اند.در این زمينه اتحادیه اروپا 28 میلیون یورو براي تاسیسات   زیر بنایی اختصاص داده است.در حال حاضر تیم های بین المللی در حال احداث بنادر جدید در راستاي افزایش امکانات پهلو گیری   قایق ها و کشتی های مجلل می باشند. همچنین دولت در نظر دارد با احداث 11 زمین جدید گلف   قبرس را به عنوان مرکز گلف مدیترانه معرفي نمايد.

امنیت بالای اجتماعی   قوانین اداری بسیار پایدار و تاسیسات زیر بنایی قوی قبرس   جایگاه اين كشور را در اروپا به مقام بسیار بالایی ارتقا داده است . با احداث فرودگاه جدید لارناکا که در سپتامبر 2009 به پايان مي رسد و تبديل اين شهر به بندر توریستی   شاهد افزایش قیمت ملک و رشد بیشتری در لارناکا نسبت به بقیه شهرهای قبرس خواهيم بود . هم اکنون برگزاري   تورهای مختلف با كشتي به سواحل اروپایی ، افریقایی و خاورمیانه   سرگرمی مناسبی   برای ساکنین قبرس در 6 ماه سال است.

آب و هوا
قبرس داراي آب و هواي معتدل مديترانهاي با تابستانهاي گرم و خشك و زمستانهاي معتدل مي باشد.

اسناد و مدارک سفر

.تشریفات ورود بسیار آسان است . همه شهروندان اتحادیه اروپا برای ورود به قبرس فقط کارت شناسایی خود را ارائه میدهند و شهروندان غیر اروپایی با اخذ ویزا میتوانند وارد قبرس شوند

مهمان نوازی مردم قبرس

قبرسی ها از چند ملیت مدیترانه ای تشکیل شده اند . مردمی راحت هستند و با خارجی ها به خصوص بازرگانان خارجی رفتاری دوستانه دارند. میتوان گفت مهمان نوازترین مردم روی زمین هستند، .بطوریکه به شما این احساس را القا میکنند که در خانه خودتان هستید

نرخ پایین جرم و جنایت

میزان جرم و جنایت در قبرس در مقایسه با دیگر کشورهای رقابتی مدیترانه مثل اسپانیا ، پرتقال ، ایتالیا و فرانسه بسیار پایین است. میزان جرم در قبرس به طور متوسط یک دهم سایر کشورهای اروپایی است (6% از بریتانیا). در مناطق مسکونی خواهید دید که مردم به ندرت ماشین خود را قفل کنند و یا حتی موقع ترک خانه پنجره ها را ببندند. تمام اینها علتی است برای صداقت و دوستی .مردم محلی و دلیلی برای بازگشت هر ساله مردم به قبرس

روابط بین المللی

در دسامبر 2002 زمانیکه شورای کپنهاگ اروپا تشکیل شد عضویت قبرس در اتحادیه اروپا مورد تایید قرار گرفت و در 1 ماه مه 2004 رسما به اتحادیه اروپا ملحق شد. مفاد کمیسیون اروپا در 31 فصل سازماندهی شده است. قبرس مذاکرات خود را با اتحادیه اروپا در ماه مارس سال 1998 آغاز کرد که در سال 2002 شورای کپنهاگ اروپا با آن موافقت کرد و با بسته شدن سه فصل آخر کمیسیون ، کشاورزی ، مقررات مالی و بودجه تکمیل گردید. با در نظرگیری قبرس به عنوان جزئی از کل اتحادیه اروپا دارای مزایای زیادی میباشد و از دیگر مزایای آن میتوان به جمعیت این جزیره ، مسائل سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی اشاره کرد. همچنین ، شایان ذکر است که  اتحادیه اروپا شریک اصلی تجاری قبرس برای تقریبا 50% از کل تجارت میباشد ، و بریتانیا مقصد اصلی صادرات قبرس میباشد.
.علاوه بر این ، قبرس عضو سازمان ملل متحد ، اتحادیه اروپا ، کشورهای مشترک المنافع بریتانیا و همچنین یکی از کشورهای بی طرف می باشد

حمل و نقل داخلي

قبرس فاقد راه آهن مي باشد، خطوط اتوبوسراني بين شهري از سال 2005 فعال گرديده اند و در داخل شهرها مي بايست از تاكسي استفاده نمود كه نرخ آن در ايام تعطيل و يك شنبه ها گرانتر مي باشد. جهت استفاده از تاکسی باید به آنها تلفن شود یا مستقیما به دفتر آنها مراجعه گردد بدین معنا که تاکسی ها در خیابان ها دائما در حرکت نیستند و این بر نرخ تاکسی ها نمی افزاید.
اتوبوس های شهری و بین شهری از ساعت 7:30 الی 16:30 یا 17 کار می کنند.
تاکسی های بین شهری گروهی , از نوع ماشین های ارزان قیمت هستند و هر دستگاه حداقل بین 7 نفر مشترک است و مسافرین را در شهر های مختلف راس ساعت خاصی با رزرو قبلی جا به جا می کنند.
اتوبوس های شهری و بین شهری خصوصی برنامه مخصوصی دارند و هزینه آنها کمی بیشتر از اتوبوس های عادی می باشد
.

تعطیلات رسمی

اول ژانویه: روز اول سال نو

6 ژانویه: اپیفانی

25 مارس: روز ملی یونان

اول آوریل: روز ملی قبرسی های یونانی تبار

اول می: روز کارگر

ژوئن: پنتو کاست

15 آگوست: اسامپشن

اول اکتبر: روز استقلال قبرس

28 اکتبر:روز ملی یونان

24 تا 26 دسامبر: کریسمس

غذا

از آنجا که قبرسی ها یونانی نژاد می باشند زبان، دین، رسوم  و فرهنگ آنها نیز یونانی میباشد. 

قبرس مطمئنا یکی از متنوع ترین و بهترین غذاهای دنیا را به شما عرضه خواهد کرد چرا که قبرسی ها خود نیز به خوراک اهمیت فراوان میدهند.

از انواع خوراکهای محلی مثل کلفتیکو (بره طبخ شده در تنور با هیزم)، انواع غذاهای دریایی، موساکا (بادمجان و کدوی طبخ شده در سس و پنیر)، دلمه، کوفته، کبابهای یونانی، ماکارونی های بی نظیر، سبزیجات پخته با سس های متنوع، حلومی (پنیر محلی قبرس) روی آتش تا انواع غذاها و رستورانهای زنجیره ایی بین المللی در قبرس با بهترین استانداردهای اروپایی به شما عرضه میگردد.

دسرهای متنوع ژله ها و کرم ها، شیرینهای خانگی بی نظیر، باقلوای قبرس را نیز باید امتحان کنید.