آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی
آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی
 • چهار‌شنبه 31 شهریور 1400
 • Wednesday  22  September  2021
 • چهار‌شنبه 31 شهریور 1400
 • آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی
 • فروش بلیت به ایرانیان خارج از کشور ، پرداخت پول توسط بانک و دریافت آنلاین بلیت
 • مجری مستقیم تور دبی ، رزور بهترین هتلهای دبی در سریعترین زمان و بهترین نرخ
 • صدور بلیت هواپیما و پروازهای داخلی و خارجی ، بلیتهای داخلی ایران ایر ، ماهان ، آسمان ، آتا ، قشم ، معراج ، تابان ، کارون ، زاگرس
 • خدمات آنلاین مسافرتی ، صدور بلیت هواپیما بصورت اینترنتی و پرداخت از طریق کارتهای شتاب بانکی
 • فروش بلیت خارجی ترکیش ، امارات ، قطری ، چاینا ساترن ، لوفتانزا ، ایر فلوت ، آلیتالیا ، اکراین ، عمان ، ایژین به شهرهای جهان
 • پرداخت از طریق سیستم بانکی و دریافت مدارک بدون مراجعه حضوری
 • مجری مستقیم تور دبی تایلند مالزی ترکیه چین ارمنستان روسیه بالی هند پوکت آنتالیا استانبول
 • اخذ وقت سفارت و وایز فیش بانکی و دریافت پاسپورت بدون حضور مجدد مسافر
 • آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی ، شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی
X
خرید اینترنتی و آنلاین بلیط هواپیما ، ارزان ، سریع و مطمئن

تور استانبول 3 شب و 4 روز با صبحانه بلیط هواپیما رفت و برگشت فقط 4/380/000 تومان

تور استانبول 3 شب و 4 روز با صبحانه پرواز رفت و برگشت فقط 5/900/000تومان

پرواز رفت و برگشت استانبول با هواپیمایی ترک بهترین ساعت پروازی فقط 4/550/000

چگونه فناوری می تواند خطوط هوایی را پس از کووید -19 دوباره بازیابی کند

  خبر چگونه فناوری می تواند خطوط هوایی را پس از کووید -19 دوباره بازیابی کند

چگونه فناوری می تواند خطوط هوایی را پس از کووید -19 دوباره بازیابی کند ...

بخش های هوانوردی اغلب از پیشگامان فناوری مدرن هستند و این دورانی است که در آن این افکار بیش از هر زمان دیگری آشکار خواهد شد.
همه گیری ویروس کرونا تقریباً مشاغل همه صنایع را تحت تأثیر قرار داده است. با این حال ، شرکت های هواپیمایی بدون شک یکی از بدترین قربانیان هستند. عملیات عمده میلیون ها درآمد از دست داده است در حالی که سفرهای خارجی می تواند یکی از آخرین مسائلی باشد که به حالت عادی باز می گردد. اگر خطوط هوایی بهبود یابند ، فناوری پیشرفته پشت قیامت خواهد بود.
بخش های هوانوردی اغلب از پیشگامان فناوری مدرن هستند و این دورانی است که در آن این افکار بیش از هر زمان دیگری آشکار خواهد شد. در اینجا برخی از زمینه هایی وجود دارد که فناوری می تواند به آنها در پیشرفت یک دوره آشفتگی بی سابقه کمک کند.
کاهش هزینه های تولید
طراحی ، ساخت و نگهداری هواپیما ارزان نیست. به خصوص وقتی همه هزینه های عملیاتی دیگر را در نظر بگیرید. فناوری پیشرفته هوافضا می تواند از چاپ سه بعدی برای صرفه جویی در وقت و هزینه در هنگام نمونه سازی و جایگزینی قطعات استفاده کند. در همین حال ، برنامه های رباتیک می توانند نصب را سریعتر و راحت تر کنند. همچنین باعث افزایش دقت می شود.
صنعت هوانوردی مسئول 2 درصد از انتشار جهانی کربن در جهان است. بنابراین ، سرمایه گذاری در فناوری سبز یکی دیگر از عوامل مهم است. خنثی شدن کربن تنها حرکتی نیست که بتواند با کاهش هزینه های عملیاتی در طولانی مدت صرفه جویی کند. همچنین تصویر برند را تقویت کرده و از خطوط هوایی با شخصیت حرفه ای و مسئولانه پشتیبانی می کند.
بازیابی علاقه مسافران
بسیاری از مردم در مورد عقب نشینی در هواپیما یا تعطیلات خارج از کشور رزرو خواهند کرد. شرکت های هواپیمایی تحت فشار زیادی برای تسلط بر استراتژی های نام تجاری و بازاریابی خود هستند. اول از همه ، به روز رسانی ویدئو باید مصرف کنندگان را در مورد اقدامات احتیاطی آگاه کند. این شامل ایده هایی است که فرودگاه ها و هواپیماها را در ارتباط با ویروس ایمن نگه می دارد.
بازاریابی موثر نیز نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. مسافران در برابر معاملات بزرگ مقاومت نخواهند کرد ، به همین دلیل پیشنهادات به موقع می توانند معجزه کنند ، به ویژه به عنوان پاداش به مسافران وفادار. A.I. فناوری می تواند رفتارها را برای بازار مناسب ترین مقاصد پیش بینی کند. در همین حال ، VoIP به تیم های فروش اجازه می دهد تا از تعاملات انسانی برای بازاریابی مجدد رزروهای رها شده استفاده کنند. به نوبه خود ، تبدیل ها افزایش می یابد
استخدام و توسعه کارکنان
خطوط هوایی در تلاش برای کنترل بودجه های محدودتر با نیاز به پیشرفت ، با نبرد بزرگی روبرو هستند. نیروی انسانی یکی از زمینه هایی است که در آن می توان گام های مهمی را در طول سال 2020 و پس از آن برداشت. بهبود شبکه منابع انسانی و هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل برنامه می تواند به یافتن نامزدهای بهتر کمک کند. با این حال ، فناوری فقط از روند استخدام پشتیبانی نمی کند. همچنین از ادامه رشد حمایت می کند.
مجازی سازی از طریق تجربه های VR و فناوری دوقلوهای دیجیتالی می تواند به هواپیمایی ، خلبانان و کنترل هوا کمک کند. این کار به آموزش کمک می کند و همچنین بینش عمیقی از رویدادهای گذشته ارائه می دهد که به تیم ها اجازه می دهد نحوه رفتار در شرایط آینده را بیاموزند. شبیه سازی ها در حال حاضر واقع بینانه تر از قبل شده اند ، که بهترین ارتقاء مهارت ها را نیز ارائه می دهد.


تاریخ خبر: چهار‌شنبه 03 شهریور 1400
ساعت: 11:55:42 AM